تماس با ما فروشگاه ویلی

خریداران فروشگاه توجه داشته باشند با توجه به اینکه فروشگاه دارای فروشندگان و تامین کنندگان متفاوت می باشد امکان درج شماره تماس تمامی فروشندگان در فروشگاه مقدور نمی باشد لطفا هرگونه سوال قبل و بعد خرید را با ایمیل : info@willie.ir مطرح نمایید.

توجه داشته باشید قرارداد فروشگاه با تامین کنندگان برای دریافت بسته توسط خریدار حداکثر هشت روز کاری می باشد در صورتی که تا هشت روز کاری بسته خریداری شده به دست شما نرسید می تواند شماره شبا (فقط شماره شبا لطفا شماره کارت ارسال نشود) خود را به ایمیل فروشگاه ارسال نماید تا هزینه سفارش توسط حسابداری شرکت به حساب شما بازگشت داده شود. خریداران توجه داشته باشند تا زمانی که بسته توسط خریدار دریافت نشود وجه پرداختی در حساب شرکت باقی می ماند و هیچ نگرانی بابت خرید نمی باشد و همان طور که ذکر شد اگر فروشنده ای کالایی را ارسال نکند وجه پرداختی خریدار به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

توجه : لطفا سفارشاتی که واریز به حساب ثبت می نماید بعد از واریز وجه به شماره حساب های قید شده لطفا یک ایمیل برای فروشگاه ارسال نماید و فروشگاه را از واریز وجه مطلع سازید لطفا در ایمیل ارسالی شماره سفارش و نام و نام خانوادگی و همچنین بانک مقصد را قید نماید.

توجه : لطفا برای ارسال ایمیل پشتیبانی شماره سفارش خود را در قسمت موضوع ایمیل قید نماید.

توجه : موجودی سایت به صورت روزانه به روز خواهد شد و سفارشات نیز به ترتیب ساعت در روز ثبت سفارش ارسال خواهند شد. برای درک بهتر نحوه ارسال به قسمت قوانین سایت پاراگراف آخر مراجعه نماید.

شما می توانید برای تمامی سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید و در سریع ترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نماید.

پیگیری سفارشات

سوال درباره محصولات

سوالات پس از خرید اینترنتی

مشکلات سفارش و مالی

لطف قبل از ارسال هرگونه ایمیل صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نماید.